MENU
  Úvodní strana > Články > Oslavte Valentýna s novou kolekcí Pandora

Oslavte Valentýna s novou kolekcí Pandora


Jako každý rok, tak i letos Pandora představuje novou zamilovanou kolekci. Nejhezčí a nejzamilovanější korálky se na pulty v Pandora obchodech dostávají kolem 14. února, kdy se slaví svatý Valentýn. Ať už chcete potěšit přítelkyni, manželku, maminku, kamarádku nebo sebe, rozhodně budete mít z čeho vybírat. Valentýnská kolekce přináší spoustu sofistikovaných šperků, které lze krásně kombinovat.  

                                                                                                            

A co je charakteristické pro letošní kolekci? Jako každý rok jsou to šperky s motivem srdíček. Základem pro nošení přívěsků Pandora jsou náramky a letošní valentýnská kolekce představuje nový náramek, jenž je ozvláštněn uzávěrem ve tvaru visacího srdíčka s nápisem Loved.


Náramek můžete doplnit o korálky stříbrné i korálky s kolece Shine, jenž jsou zlaceny 18kt. zlatem. Pro milovnice barev nechybí ani korálky v odstínech růžové a červené. Z barevných korálků dominují asymetrická srdce, jenž byly vyhotoveny i ve stylu klipu na náramek Reflexions.


Každý už snad ví, že Pandora nejsou jen náramky a korálky. Pandora nabízí celou škálu šperků. Srdíčkovou kolekci můžete doplnit také o náušnice nebo prsteny. 

                                                                                                                              

 

ZPĚT na přehled všech článků