MENU
  Úvodní strana > Články > Doprava a platba zboží

Doprava a platba zboží


ZPŮSOBY PLATEB

Kupující při zadání objednávky zadává jeden z níže uvedených typů úhrady objednaného zboží. Sazby za doručení zásilky jsou uvedeny v dopravě.

Náš obchod nabízí následující způsoby plateb:

1. Platba bankovním převodem na účet prodávajícího. Před převodem částky na náš účet je třeba vyčkat na výzvu k zaplacení, která se uskuteční až na základě kompletnosti objednávky. Ihned po obdržení částky v plné výši na náš účet Vám bude zboží zasláno prostřednictvím přepravce. Číslo bankovního účtu: 2600764097/2010 vedený u FIO banky, a.s.. Nezapomeňte uvést variabilní symbol, tedy číslo Vaší objednávky. Platby na tento účet přijímáme pouze v CZK. Pro platbu v EUR Vám bude číslo účtu zasláno na vyžádání.

2. Platba dobírkou při převzetí zboží. Zboží je zasláno prostřednictvím přepravce, která přebírá pro prodávajícího platbu od kupujícího. Poplatek je 50 Kč vč. DPH.

3. Platba v hotovosti při převzetí zboží v případě osobního odběru na kontaktním místě v Praze (pouze po domluvě).

4. Platba online platební kartou. Při zvolení tohoto způsobu platby budete automaticky přesměrování na platební portál GoPay, kde můžete uhradit objednávku.

DOPRAVA ZBOŽÍ 

Doprava ČR platba předem platba na dobírku poštovné zdarma *
ZÁSILKOVNA | síť výdejních míst 50 Kč 100 Kč při nákupu nad 2000 Kč
Expres doručení na adresu 100 Kč 150 Kč
ČESKÁ POŠTA | doporučená zásilka 70 Kč 120 Kč
ČESKÁ POŠTA | balík do ruky, balík na poštu 120 Kč 170 Kč
ČESKÁ POŠTA | balíkovna 50 KČ 100 kč
Doprava Slovensko
ZÁSILKOVNA | síť výdejních míst 50 Kč 100 Kč při nákupu nad 2000 Kč
SLOVENSKO KURÝR | doručení na adresu 100 Kč 140 Kč při nákupu nad 2000 Kč

 

 

 

 

 

 

* při platbě dobírkou se platí poplatek za dobírku 40 kč i v případě, že je nárok na dopravu zdrama

 

1/ Výdejní místa Zásilkovna

 

 

Jedná se o síť výdejních míst, která zajišťuje výdej zboží již na více než 5300 pobočkách v ČR i SR. Zásilka je připravena na Vámi zvoleném výdejním místě do 1-2 dnů od odeslání objednávky. V momentě připravení zásilky k vyzvednutí budete informováni sms a emailem. Následně běží standrardní lhůta 7 dnů pro vyzvednutí zásilky. Seznam výdejních míst najdete zde. 

Cena této služby je v ČR i na Slovensko 50 Kč, s dobírkou 100 Kč. Při objednávce v min. výši 2 000 Kč je doprava ZDARMA! Platí se pouze dobírečné 50 Kč.

 

2/ Expres expresní doručení

Přepravní společnost doručuje zboží do 24 hodin po celé ČR. Zboží vám bude doručeno následující pracovní den od převzetí balíčku přepravcem. Zásilky přepravce vyzvedává denně mezi 9-10 hodinou ranní. V den doručování budete informováni SMS zprávou a emailem s konkrétním termínem doručení. Po domluvě můžete termín změnit. 

Cena dopravy je 100 Kč, s dobírkou 150 Kč. 

 

3/ Česká pošta - Doporučená zásilka

Položky, které máme skladem odesíláme do 24 hodin od přijetí objednávky (během pracovních dnů). Česká pošta dodá zásilku většinou následující pracovní den po dni podání, vždy přímo na udanou adresu. Pokud nebude adresát zastižen, zanechá Česká pošta písemné upozornění o uložení zásilky. Ta je na poště uložena po dobu 14-ti dnů.

Cena je 70 Kč, s dobírkou 120 Kč. 

 

2/ Česká pošta - Balík do ruky/ Balík na poště

  

Česká pošta doručí balík do ruky nebo balík na poštu následující pracovní den po dni podání. Adresát je informován o stavu zásilky emailem nebo pomocí sms. Balík lze od okamžiku podání sledovat na internetových stránkách České pošty http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php.

Cena je 120 Kč, s dobírkou 170 Kč.

 

3/ Doručení na Slovensko

Slovenský kurýr dodá zásilku do 2 pracovních dnů po dni podání vždy přímo na udanou adresu. V den doručování budete informováni SMS zprávou a emailem s konkrétním termínem doručení. Po domluvě s přepravcem můžete termín změnit či zaměnit doručovací adresu.

Cena této služby je 100 Kč, s dobírkou 150 Kč. Při objednávce v min. výši 2 000 Kč je doprava ZDARMA! Platí se pouze dobírečné 50 Kč.

 

 

6/ Osobní odběr v kanceláři

Osobní odběr je možné provést po předchozí domluvě ve smluvený den a čas na našem kontaktním místě v Praze. Adresa kontaktního místa Vám bude zaslána na email.

Při osobním odběru je možno platit pouze hotově nebo předem bankovním převodem – zboží zaplatíte bankovním převodem a pak si jej osobně vyzvednete. Při vyzvednutí zboží budete vyzváni k prokázání totožnosti.

Osobní odběry nejsou nijak zpoplatněny.

Telefon: +420 774 356 497

ZPĚT na přehled všech článků