MENU
  Úvodní strana > Články

Články

Pandora přechází na zelenou

Pandora Group je lídrem na trhu se šperky. Jedná se o největšího prodejce a zároveň i výrobce módních doplňků. Na výrobu stříbrných korálků, náramků a dalších šperků spotřebují ročně kolem 340 tun stříbra a 300 kg zlata.
[ celý článek ]

Doručování objednávek během výjimečného stavu

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali o aktuální situaci při vyřizování Vašich objednávek. Většina z nás momentálně prožívá nelehké období a i některé  e-shopy fungují s jistým omezením. My pro Vás máme dobrou zprávu - objednávky vyřizujeme v běžném termínu:).
[ celý článek ]

Oslavte Den matek s Pandorou

Jedno z nejkrásnějších ročních období je tu. Slunce svítí, stromy se zelenají a s narůstajícími teplotami se kvapem blíží i několik významných svátků, mezi které patří i Den matek. Svátek všech maminek se tradičně slaví každou druhou neděli v květnu.
[ celý článek ]

Jak vybrat vhodné náušnice pro miminka?

Poradíme Vám, jak vybrat vhodné náušnice pro miminko. Dětské náušnice jsou totiž prvním šperkem, jenž každá malá princezna obdrží. Je tedy přirozené, že s výběrem prvních náušnic si dá každá maminka velice záležet.
[ celý článek ]

Oslavte Valentýna s novou kolekcí Pandora

Jako každý rok, tak i letos Pandora představuje novou zamilovanou kolekci. Nejhezčí a nejzamilovanější korálky se na pulty v Pandora obchodech dostávají kolem 14. února, kdy se slaví svatý Valentýn.
[ celý článek ]

Nyní přes 2000 výdejních míst v ČR i SK

Nejste přes den k zastižení doma ani v kanceláři? Nechcete stát hodinovou frontu na poště? Rádi byste si prohédli zboží před zaplacením? V tom případě si zvolte osobní odběr na některém z výdejních míst rozmístěných po celé České republice a nově i na Slovensku.
[ celý článek ]

Pandora šperky a jejich historie

Kde se vzala, tu se vzala, najednou je všude. Šperkařské značky jako Cartier nebo Tiffany jsou stálicemi na hvězdném nebi, avšak najednou jim konkuruje kdysi neznámá značka Pandora.
[ celý článek ]

Piercing - móda nebo životní styl?

Piercing není žádnou novou módní vlnou. Je známý už od počátku existence lidstva, kdy měl náboženský a rituální význam. Stejně jako tetování i piercing má tisíciletou tradici. Historie tzv. body piercingu sahá dokonce do období před naším letopočtem.
[ celý článek ]

Korálkománie

Korálky - dřevěné, plastové, skleněné, kovové, stříbrné... Všechny ty menší i větší třpytivé perličky s otvorem pro navlékání na kůži, provázek, řetízek jsou stálicemi několika staletí. Nejen to.
[ celý článek ]

Tajemství výroby šperků Pandora

V České republice žije jen málo žen, které nevlastní žádný náramek či jiný šperk od Pandory. A ženu, která o Pandoře ještě vůbec neslyšela, bychom snad vůbec nenašli. Nyní je léto a díky krátkým rukávům se stříbrné náramky třpytí všude.
[ celý článek ]