MENU
  Úvodní strana > Články > Nyní přes 2000 výdejních míst v ČR i SK

Nyní přes 2000 výdejních míst v ČR i SK


Nejste přes den k zastižení doma ani v kanceláři? Nechcete stát hodinovou frontu na poště? Rádi byste si prohédli zboží před zaplacením? V tom případě si zvolte osobní odběr na některém z výdejních míst rozmístěných po celé České republice a nově i na Slovensku. Kompletní přehled poboček najdete zde.

Co je Zásilkovna? 

Zásilkovna je rychle rostoucí široká síť výdejních míst pro větší i menší e-shopy vyznačující se kvalitním a rychlým zasíláním a doručováním nejenom po celé České republice, ale také v dalších zemích Evropy. Tato služba nabízí svým zákazníkům komfort v podobě minimálních front a rychlejšího odbavení, což v dnešní době zákazníci oceňují čím dál víc. A to vše navíc za přívětivé ceny. Zásilkovna rovněž nabízí i nadstandardní služby v podobě možnosti rozbalení zboží na výdejním místě, výdej zboží na heslo či vyřízení reklamace nevyhovujícího zboží. Mezi svými uživateli je čím dál populárnější i proto, že je zboží obvykle doručováno na vybranou pobočku do 24 hod. od expedice objednávky. Výhodou je také široký výběr výdejních míst - k dnešnímu dni již čítá 2049 a jejich počet stále narůstá (výdejní místa Zásilkovny jsou rozmístěna po všech větších městech i menších obcích).

Jak na to?                                                         

Stačí si vytvořit objednávku a v nákupním košíku si pak už jen jednoduše vybrat pobočku Zásilkovny, na kterou si chcete nechat své zboží zaslat. V momentě expedice objednávky obdržíte od Zásilkovny e-mail s informací o odeslání objednávky spolu s trasovacím číslem zásilky, díky němuž můžete sledovat pohyb vašeho balíčku v klidu a pohodlí domova. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Svoji zásilku si pak následně můžete vyzvednout do 7 dnů od doručení na výdejní místo. Pokud byste v této lhůtě nestíhali, stačí odeslat odpovědní SMS a lhůta vám bude zdarma prodloužena až na 21 dní. Ovšem pozor, tato služba bývá obvykle před Vánoci dočasně pozastavena.

Kolik to bude stát?

V rámci České republiky je cena této služby 50 Kč, při platbě na pobočce (dobírkou) 90 Kč. V případě doručení zásilky na Slovensko je výše poštovného 100 Kč a při platbě na pobočce (dobírkou) 140 Kč.

      

 

 

ZPĚT na přehled všech článků