Doprava a platba

Náš obchod nabízí následující způsoby plateb:

  • Platba bankovním převodem na účet prodávajícího. Před převodem částky na náš účet doporučujeme vyčkat na výzvu k zaplacení, která se uskuteční až na základě kompletnosti objednávky. Ihned po obdržení částky v plné výši na náš účet Vám bude zboží zasláno prostřednictvím přepravce. Číslo bankovního účtu: 2600764097/2010 vedený u FIO banky, a.s.. Nezapomeňte uvést variabilní symbol, tedy číslo Vaší objednávky. Platby na tento účet přijímáme pouze v CZK. Pro platbu v EUR Vám bude číslo účtu zasláno na vyžádání. 

  • Platba online či pomocí platebních tlačítek pomocí platební brány GoPay. V momentě odeslání objednávky budete automaticky přesměrováni na platební bránu GoPay, kde si zvolíte platbu kartou či převodem z banky. Platba online je bezpečná.

  • Platba dobírkou při převzetí zboží. Zboží je zasláno prostřednictvím přepravce, která přebírá pro prodávajícího platbu od kupujícího. Poplatek je 40 Kč vč. DPH.

  • Platba v hotovosti při převzetí zboží v případě osobního odběru na kontaktním místě v Praze (pouze po domluvě).

Doprava zboží

 

1/ Česká pošta - doporučená zásilka 

Česká pošta dodá zásilku většinou následující pracovní den po dni podání, vždy přímo na udanou adresu. Pokud nebude adresát zastižen, zanechá doručovatel pošty písemné upozornění o uložení zásilky. Ta je na poště uložena po dobu 14-ti dnů.

Cena této služby je 50 Kč, s dobírkou 90 Kč.

 

2/ Česká pošta - Balík do ruky/ balík na poštu

   

Česká pošta doručí balík do ruky nebo balík na poštu následující pracovní den. Adresát je informován o stavu zásilky emailem nebo pomocí sms. Balík lze od okamžiku podání sledovat na internetových stránkách České pošty http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php.

Cena této služby je 120 Kč, s dobírkou 160 Kč.

 

3/ Slovenská pošta

Slovenská pošta dodá balík většinou do 5 pracovních dnů vždy přímo na udanou adresu. Pokud nebude adresát zastižen, zanechá pošta písemné upozornění o uložení zásilky. Ta je na poště uložena po dobu 14-ti dnů.

Cena této služby je 100 Kč, s dobírkou 140 Kč. Doprava SK je ZDARMA při objednávce v min. výši 1 500 Kč!  Platí se pouze dobírečné 40 Kč

 

4/ IN-TIME expresní doručení

Přepravní společnost IN-TIME doručuje zboží obvykle do 24 hodin po celé ČR/ 48 hod. po celé SR. Zboží vám bude doručeno následující pracovní den po potvrzení odeslání vaší objednávky. Potvrzení vám přijde na mail ihned, jak budou všechny položky z vaší objednávky skladem. Zboží na další den zasíláme každý pracovní den, pokud je objednávka přijata do 10:00.V den doručování budete informováni SMS zprávou a emailem s konkrétním termínem doručení. Po domluvě můžete termín změnit. Zásilku můžete sledovat zde http://www.intime.cz/track_and_trace

Cena této služby je 100 Kč, s dobírkou 140 Kč. Doprava je ZDARMA při objednávce v min. výši 1 200 Kč!  Platí se pouze dobírečné 40 Kč

Cena dopravy SK je 120 Kč, s dobírkou 160 Kč. Doprava  SK je ZDARMA při objednávce v min. výši 1 200 Kč!  Platí se pouze dobírečné 40 Kč

 

 4/ Výdejní místa Heureka point a PDP PickUp

HeurekaPoint je síť výdejních míst Uloženka, která internetovým obchodům zajišťuje výdej zboží. V momentě připravení zásilky k vyzvednutí budete informováni sms a emailem. Následně běží standardní lhůta 7 dnů pro vyzvednutí zásilky. V případě, že zásilka byla hrazena předem budete vyzvání k ověření totožnosti. Případně si můžete s námi domluvit vydání zásilky tzv. na heslo. Seznam výdejních míst najdete zde.

Cena této služby je 50 Kč, s dobírkou 90 Kč.

Cena doručení SK je 100 Kč, s dobírkou 140 Kč. Doprava SK je ZDARMA při objednávce v min. výši 1 500 Kč!  Platí se pouze dobírečné 40 Kč.

 

6/ Osobní odběr Praha 10

Osobní odběr je možné provést po předchozí domluvě ve smluvený den a čas na našem kontaktním místě v Praze. Adresa kontaktního místa Vám bude zaslána na email.

Při osobním odběru je možno platit pouze hotově nebo předem bankovním převodem – zboží zaplatíte bankovním převodem a pak si jej osobně vyzvednete. Při vyzvednutí zboží budete vyzváni k prokázání totožnosti.

Osobní odběry nejsou nijak zpoplatněny.